To szybki i wiarygodny test DNA pozwalający ustalić pokrewieństwo między mężczyzną a domniemaną córką lub synem. Masz powody, by podejrzewać, że wychowujesz cudze dziecko? A może niesłusznie płacisz alimenty? Jeśli chcesz upewnić się, czy dziecko jest Twoje, ten test DNA jest dla Ciebie. Wystarczy materiał pobrany od Ciebie i dziecka. Wynik poznasz po czasie nie dłuższym niż 3 dni, a jeśli nie jesteś ojcem, test DNA potwierdzi to ze 100% pewnością.Dowiedz się więcej              Zamów ten test DNA              Cennik              Dla kogo jest ten testMusisz udowodnić swoje pokrewieństwo ze zmarłym, by nie zostać pominiętym w postępowaniu spadkowym? A może chcesz wiedzieć, czy Twoją zaginioną we wczesnym dzieciństwie siostrą jest kobieta, która się za nią podaje? Jeśli tak, ten test DNA jest dla Ciebie. W ciągu zaledwie kilku dni pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości i to nie tylko w takich jak opisane sytuacjach. Zastosowania tego testu DNA ograniczone są jedynie Twoją wyobraźnią.


Dowiedz się więcej              Zamów ten test DNA              CennikJeden z oferowanych przez nas testów DNA pozwala w szybki i czytelny sposób prześledzić rodowód każdego człowieka. Analiza może dotyczyć pochodzenia w linii matczynej lub w linii ojcowskiej. Dzięki temu testowi DNA możesz dowiedzieć się skąd się wywodzisz i jakie były trasy wędrówek Twoich dalekich przodków.
Dowiedz się więcej              Zamów ten test DNA              CennikOferujemy testy DNA umożliwiające identyfikację śladów biologicznych. Możemy zbadać niemal wszystko – od plam nasienia, poprzez pojedyncze włosy, na ślinie znajdującej się na niedopałkach papierosów kończąc. Jeśli macie wątpliwości co do pochodzenia znalezionych śladów, zgłoście się do nas. Test DNA pozwoli uzyskać profil osoby, która pozostawiła ślad, a w przypadku dysponowania materiałem porównawczym, umożliwi także jej identyfikację.


Dowiedz się więcej              Zamów ten test DNA              Cennik


Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz
znajdujący się w zakładce ‘Kontakt’, e-mail lub telefon.